KANGURU

FİNAL SINAV YERLERİ 2022

İL SINAV YERİ Matematik  Fen
ADANA ÖZEL ALTINELLER OKULLARI 10.00 11.30
ADIYAMAN Adıyaman Fen Lisesi 10.00 11.30
AFYONKARAHİSAR TED AFYON 10.00 11.30
AĞRI Ağrı Doğa Koleji  10.00 11.30
AKSARAY İsabet Okulları 10.00 11.30
AMASYA Şehit Ferhat Ünelli Bilim ve Sanat Merkezi 10.00 11.30
ANKARA Yıldız Sınav Koleji (7-8-Hz.-9-10-11-12. sınıflar için) 10.00 11.30
ANKARA Dede Korkut İlkokulu (3-4-5-6. sınıflar için) 10.00 11.30
ANTALYA Sınav Koleji 10.00 11.30
ANTALYA Maya Koleji 10.00 11.30
ARTVİN Artvin BİLSEM 10.00 11.30
AYDIN Aydın Bil Koleji 10.00 11.30
BALIKESİR Özel Yedi İklim Bengi Koleji 10.00 11.30
BATMAN Batman Sınav Koleji 10.00 11.30
BAYBURT Bayburt Sınav Koleji 10.00 11.30
BİLECİK Bozöyük Sınav Koleji 10.00 11.30
BURDUR Alpaslan Alican Bilim ve Sanat Merkezi 10.00 11.30
BURSA ATAEVLER KOLEJİ 10.00 11.30
ÇANAKKALE - İSTEK İstek Çanakkale 1915 Koleji 10.00 11.30
ÇANAKKALE - BİGA Çanakkale Biga Hamdibey Ortaokulu 10.00 11.30
ÇORUM TED Çorum 10.00 11.30
DENİZLİ Denizli PEV Okulları 10.00 11.30
DİYARBAKIR Bil Koleji 10.00 11.30
DÜZCE - SAFİR Safir Koleji 10.00 11.30
EDİRNE Edirne TED Koleji 10.00 11.30
ELAZIĞ Elazığ Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
ERZİNCAN Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu 10.00 11.30
ERZURUM Özerl Erzurum Dahi Koleji 10.00 11.30
ESKİŞEHİR Gelişim Okulları 10.00 11.30
GAZİANTEP Deva Ortaokulu 10.00 11.30
GİRESUN Doğa Koleji 10.00 11.30
HATAY Doğa Koleji 10.00 11.30
ISPARTA TED Koleji 10.00 11.30
İSTANBUL ANADOLU YAKASI Ticaret Üniversitesi 10.00 11.30
İSTANBUL AVRUPA YAKASI Kağıthane Fen Bilimleri 10.00 11.30
İZMİR İzmir Ekonomi Üniversitesi 10.00 11.30
KAHRAMANMARAŞ SINAV Koleji 10.00 11.30
KARABÜK My Koleji 10.00 11.30
KARAMAN Özel Babaoğlu Koleji 10.00 11.30
KASTAMONU Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
KAYSERİ Abdullah Gül Üniversitesi 10.00 11.30
KIRIKKALE Özel Gazi Anadolu Ortaokulu 10.00 11.30
KIRKLARELİ Kırklareli Fen Bilimleri Ortaokulu 10.00 11.30
KIRŞEHİR Yusuf Demir Bilim Ve Sanat Merkezi 10.00 11.30
KİLİS Kilis Anadolu Lisesi 10.00 11.30
KOCAELİ - DARICA DARICA FEN LİSESİ 10.00 11.30
KOCAELİ - Merkez Kocaeli Seymen Koleji 13.00 14.30
KONYA - TEDEM Konya TEDEM Ortaokulu 10.00 11.30
KONYA - SİSTEM Özel Konya Sistem Koleji 10.00 11.30
KONYA - PEMA Özel PEMA Koleji 10.00 11.30
KONYA - YÖNTEM Özel Selçuklu Yöntem Koleji 10.00 11.30
KÜTAHYA Özel Germiyan Bilge Ortaokulu 10.00 11.30
MALATYA - FİNAL Final Ortaokulu 10.00 11.30
MANİSA Özel Manisa Türk Koleji 10.00 11.30
MARDİN 13 MART iLKOKULU 10.00 11.30
MERSİN MERSİN TED  10.00 11.30
MUĞLA - MERKEZ Özel Muğla Teknoloji Ve Kültür Ortaokulu 10.00 11.30
MUĞLA - BODRUM FEN BİLİMLERİ 10.00 11.30
MUĞLA - MARMARİS MARMARİS ÖZEL TÜRK KOLEJİ 10.00 11.30
MUĞLA - ORTACA ORTACA FİNAL OKULLARI 10.00 11.30
MUŞ Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
NEVŞEHİR Özel Altınyıldız Ortaokulu 10.00 11.30
NİĞDE Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi 10.00 11.30
ORDU bAHÇEŞEHİR KOLEJİ 10.00 11.30
OSMANİYE İstek Okulları 10.00 11.30
RİZE Fatma Nuri Erkan BİLSEM 10.00 11.30
SAKARYA Sakarya Bil Koleji 10.00 11.30
SAMSUN TAKEV Anadolu Lisesi 10.00 11.30
SİİRT Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
SİNOP Sinop Fen Lisesi 10.00 11.30
SİVAS Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
ŞANLIURFA Saraç İlgi Okulları 10.00 11.30
TEKİRDAĞ - FEN BİLİMLERİ Çorlu Nazmi Arıkan Fen Bilimleri 10.00 11.30
TEKİRDAĞ - ÇORLU AKA KOLEJİ Çorlu Aka Koleji 10.00 11.30
TEKİRDAĞ - ÇORLU TED KOLEJİ Çorlu TED Koleji 10.00 11.30
TOKAT - MERKEZ Özel Tokat Bahçeşehir Ilkokulu 10.00 11.30
TOKAT - ERBAA Özel Erbaa Sınav Koleji 10.00 11.30
TRABZON Trabzon Bil Koleji 10.00 11.30
UŞAK Arhan Koleji  10.00 11.30
VAN Van TED Koleji 10.00 11.30
YALOVA Özel Yalova Güçlü Ortaokulu 10.00 11.30
YOZGAT Sorgun Bahçeşehir Koleji 10.00 11.30
ZONGULDAK KOZLU ZONGULDAK SINAV KOLEJİ 10.00 11.30