Sınav Merkezleri - Tarih Saat Bilgisi

Sınav Merkezleri - Tarih Saat Bilgisi

Uluslararası Kanguru Matematik Türkiye Sınavları Sınav Merkezleri Tarih ve Saat bilgileri aşağıdadır. Bu Merkezler sadece dışarıdan öğrenci kabul eden Sınav Merkezleridir. Aşağıdaki liste dışında sınavı kendi okulunda sadece kendi öğrencilerine uygulayan okullar Sınavı 16-19 Mart tarihleri arasında kendi belirledikleri bir gün ve saatte uygulayacaklardır. 

Kanguru 2018 Sınavına katılan tüm okulların listesi sitemize eklenecektir. 

SINAV MERKEZLERİ  KAMPÜS ŞEHİR TARİH SAAT
SAVA Etüt Eğitim Merkezi Adana Adana 17.03.18

1. Seans: 10.00

 2. seans: 10.45

Adıyaman Özel Birey Okulları Adıyaman Adıyaman 17.03.18 10:00
Afyon Mektebim Okulları Afyon Kampüsü Afyonkarahisar 17.03.18 10.00
Ağrı Mustafa Kemal İlkokulu Mustafa Kemal İlkokulu AĞRI 17.03.18 10.00
Patnos İbni Sina MTAL Patnos AĞRI 17.03.18 10.00
AKSARAY NESLİN OKULLARI AKSARAY AKSARAY 17.03.18 10.00
ÖZEL AKSARAY İSABET LALE EĞİTİM KURUMLARI AKSARAY/MERKEZ AKSARAY 17.03.18 10.00
Amasya Açı Koleji Amasya AMASYA 17.03.18 10.00
Keçiören Özel Çağrı Okulları Keçiören ANKARA 17.03.18 10.00
BATIKENT FİNAL OKULLARI BATIKENT ANKARA    
ERYAMAN ÖZEL ABC OKULLARI ERYAMAN ANKARA 17.03.18 10.00
KAVAKLIDERE ÖZEL EMRE ORTAOKULU KAVAKLIDERE ANKARA 17.03.18 13.00
Yenimahalle Özel Ankara Pınar Ortaokulu  Yenimahalle ANKARA 17.03.18 10.00
OZEL CANKAYA PINAR KOLEJI CUKURAMBAR KAMPUSU ANKARA 17.03.18 10.00
ÖZEL EVRENSEL EĞİTİM KURUMLARI ÇUKURAMBAR KAMPÜSÜ ANKARA 17.03.18 10.00
Okyanus Koleji İncek ANKARA 17.03.18 10.00
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Anadolu Lisesi İncek ANKARA 17.03.18 10:00
Çayyolu Kültür Koleji ANKARA ANKARA 17.03.18 10.00
Özel Kavram Okulları  Batıkent Kampüsü  ANKARA 17.03.18 10.00
Etimesgut BAĞ KOLEJİ ETİMESGUT KAMPÜSÜ ANKARA 17.03.18 10:00
Altınoran Mektebim Okulları Altınoran Kampüsü ANKARA 17.03.18 10.00
Eryaman Mektebim Okulları Eryaman  ANKARA 17.03.18 10.00
İncek Mektebim Okulları İncek ANKARA 17.03.18 10.00
Mamak Mektebim Okulları Mamak ANKARA 17.03.18 10.00
Yaşamkent Mektebim Okulları Yaşamkent ANKARA 17.03.18 10.00
ONUR KOLEJİ BATIKENT ANKARA 17.03.18 10:00
Özel Elvankent Sınav Ortaokulu  Etimesgut/Ankara ANKARA 17.03.18 10:00
Muratpaşa Fen Bilimleri Okulları Muratpaşa ANTALYA    
Alanya Fen Bilimleri Temel Lisesi Alanya ANTALYA 17.03.18 10.00
demre bil koleji Demre bil kampüsü ANTALYA 17.03.18 10.00
Muratpaşa Mektebim Okulları Muratpaşa Kampüsü ANTALYA 17.03.18 10.00
Kuşadası KEGEV ÖZEL Ü. NACİ AKDOĞAN OKULLARI Kuşadası AYDIN 17.03.18 10:00
Fen Bilimleri Temel Lisesi Aydın Merkez AYDIN    
Söke Doğa Koleji Söke AYDIN 17.03.18 10:00
Edremit Mektebim Okulları Edremit BALIKESİR 17.03.18 10.00
ŞEHİT TURGUT SOLAK FEN LİSESİ Balıkesir BALIKESİR    
ENERJİSA BANDIRMA FEN LİSESİ SABANCI KAMPÜS BANDIRMA    
ÖZEL ORTADOĞU ANADOLU LİSESİ   BATMAN    
Bayburt Bilim Sanat Merkezi Bayburt BAYBURT    
Özel Hatem Okulları   BİLECİK    
Tatvan okyanus koleji TATVAN BİTLİS 17.03.18 10:00
Bolu Özel Çamkent Anadolu Lisesi    BOLU 17.03.18 10:00
BURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ   BURDUR 17.03.18 10.00
Fomara Fen Bilimleri Okulları Fomara BURSA    
İnegöl ÖZEL DEVRİM KOSOVA ORTAOKULU İnegöl BURSA 17.03.18 10:00
Bursa Hamitler Doğa Okulları Hamitler BURSA 17.03.18 11.00
Özlüce Mektebim Okulları Özlüce BURSA 17.03.18 10.00
Biga Atatürk Fen Lisesi  Eski otogar karşısı ÇANAKKALE    
BİGA ORTAOKULU BİGA ORTAOKULU ÇANAKKALE    
BİGA İMAM HATİP ORTAOKULU BİGA ÇANAKKALE    
DUMLUPINAR ORTAOKULU   ÇANAKKALE    
Denizli PEV Okulları Denizli DENİZLİ 17.03.18 10.00
ÖZEL DİYARBAKIR BİL KOLEJİ KAYAPINAR/DİYARBAKIR DİYARBAKIR 17.03.18 14:00
MAYA OKULLARI - DİYARBAKIR   DİYARBAKIR 17.03.18 10.00
Düzce özel kültür koleji Metek kampüsü DÜZCE    
Edirne Bahçeşehir Koleji Edirne EDİRNE 17.03.18 10:00
Elazığ Bahçeşehir Koleji Elazığ Kampüsü ELAZIĞ    
Eskişehir Bahçeşehir Koleji  Eskişehir  ESKİŞEHİR 17.03.18 10:00
ESKİŞEHİR GELİŞİM OKULLARI ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR 17.03.18 15:00
Sanko Okulları Gaziantep Gaziantep GAZİANTEP 17.03.18 10.00
Yüksekova 50. Yıl Ortaokulu Yüksekova HAKKARİ 17.03.18 10.00
IĞDIR MEHMET MURAT İŞLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ÇEVRE YOLU IĞDIR 17.03.18 10:00
Değişim Koleji  TARSUS KAMPÜS  İÇEL    
Yenişehir belediyesi bilim ve sanat merkezi  Yenişehir  İÇEL    
ÖZEL MERSİN BİL KOLEJİ  ÖZEL MERSİN BİL KOLEJİ İÇEL 17.03.18 10:00
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - Ataköy Yerleşkesi Ataköy Yerleşkesi İSTANBUL 17.03.18 1.seans10:00 2.seans12.00
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - Küçükyalı Küçükyalı Yerleşkesi İSTANBUL 17.03.18 10:00
BİLGİYOLU KOLEJİ ÜMRANİYE ümraniye İSTANBUL 17.03.18 10:00
Ataşehir Emlak Konut Ortaokulu  Ataşehir - B blok İSTANBUL 17.03.18 10:00
ÖZEL EĞİTMEN ORTAOKULU KADIKÖY /iSTANBUL İSTANBUL 17.03.18 13.00
Başakşehir özel çınar koleji Başakşehir İSTANBUL 17.03.18 10.00
Maltepe Özel Yönder Okulları Maltepe Kampüsü İSTANBUL 17.03.18 10.00
Maltepe Era Kolejleri Maltepe Era Koleji İSTANBUL 17.03.18 10.00
Başakşehir PETEK KOLEJİ BAŞAKŞEHİR İSTANBUL 17.03.18 11:00
Tuzla ÖZEL EĞİTMEN ORTAOKULU TUZLA İSTANBUL    
Karşıyaka TAKEV Okulları Karşıyaka izmir 17.03.18 10:00
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI BUCA BUCA İZMİR 17.03.18 10:00
Aliağa Fen Bilimleri Okulları Aliağa İzmir 17.03.18 10.00
Narlıdere TAKEV Okulları Narlıdere İzmir 17.03.18 10:00
Torbalı Bahçeşehir Koleji Torbalı Kampüsü İzmir 17.03.18 09.30
Özel Tire Kocatürk Okulları Özel Tire Kocatürk Ortaokulu Kampüsü İZMİR    
Elbistan Final okulları Elbistan KAHRAMANMARAŞ    
KİPAŞ EĞİTİM KURUMLARI KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ 18.03.18 10.00
Alparslan Ortaokulu Alparslan ortaokulu KARAMAN 17.03.18 10:00
KAYSERİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ KAYSERİ KAYSERİ 17.03.18 10.00
Erciyes Koleji   KAYSERİ 17.03.18 10.00
Lüleburgaz Mektebim Okulları Lüleburgaz Kampüsü KIRKLARELİ 17.03.18 10.00
Fen Bilimleri Okulları - Merkez Kırklareli Merkez KIRKLARELİ 17.03.18 14.00
Bil Okullari Bil Okullari Kampüsü KIRŞEHİR    
Darıca Bilge Okulları Darıca KOCAELİ 17.03.18 10.00
ODTÜ GVO Özel KYÖD Orta Okulu İzmit/Kocaeli KOCAELİ 17.03.18 14:00
Bahçeşehir koleji Kocaeli KOCAELİ 17.03.18 10.00
İzmit Özel Seymen Koleji  İzmit Yerleşkesi KOCAELİ 17.03.18 10:00
Kocaeli Amerikan Kültür Koleji Kocaeli KOCAELİ 17.03.18 10:00
TEVİTÖL Kocaeli KOCAELİ    
Selçuklu Mektebim Okulları Selçuklu KONYA 17.03.18 10:00
YÜKSEL BAHADIR ALAYLI BİLİM SANAT MERKEZİ SELÇUKLU KONYA 17.03.18 13.00
Özel TÜRMAK Okulları Konya KONYA 17.03.18 10.00
Kütahya Bilsem   KÜTAHYA 17.03.18 10:00
ÇAMLICA OKULLARI  Malatya Kampüsü  MALATYA 17.03.18 14.00
ÇINAR KOLEJİ MALATYA KAMPÜSÜ MALATYA 17.03.18 14.00
Özel Malatya bilnet okulları İlkokul-Ortaokul MALATYA 17.03.18 10.00
ODTÜ GVO ÖZEL MANİSA ÜLKEM KOLEJİ Merkez Kampüs MANİSA 17.03.18 10.00
4 eylül A.S.Ö ortaokulu Kula ilcesi MANİSA    
Turgutlu Özel Kocatürk Koleji  Turgutlu  MANİSA    
Salihli Fen Bilimleri Okulları Salihli MANİSA 17.03.18 10.00
Dalaman Bahçeşehir Koleji-Muğla  Dalaman  MUĞLA 17.03.18 10.00
Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji muğla MUĞLA 17.03.18 10:00
Marmaris Çağdaş bilim koleji Marmaris MUĞLA 17.03.18 10:00
ÖZEL MİLAS ÖZGE KOLEJİ ORTAOKULU MİLAS MUĞLA 17.03.18 10:00
HALİL İNCEKARA BİLİM SANAT MERKEZİ   NEVŞEHİR 17.03.18 10:30
ÖZEL ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU   NEVŞEHİR 17.03.18 10:00
Ünye Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu Ünye  ORDU    
ÖZEL OSMANİYE DOĞA OKULLARI Osmaniye OSMANİYE    
ÖZEL SAKARYA İLKE ORTAOKULU ADAPAZARI SAKARYA 17.03.18 14.00
Bilnet Okulları - Sakarya Sakarya SAKARYA 17.03.18 10.00
Sakarya Doğa Anadolu Lisesi Sakarya Doğa Koleji SAKARYA 17.03.18 10.00
Çarşamba Ali Fuat Başgil imam hatip ortaokulu Çarşamba SAMSUN    
Bafra Açı Okulları Bafra SAMSUN    
Samsun Açı Okulları Samsun SAMSUN    
TAKEV Okulları Samsun SAMSUN 17.03.18 10.00
Bilnet Okulları Samsun Samsun SAMSUN    
ÖZEL SAMSUN ÇİZGİ ÜSTÜ FEN BİLİMLERİ OKULLARI  İLKADIM SAMSUN SAMSUN 17.Mar 14.00
Şanlıurfa TES-İŞ Anadolu Lisesi   ŞANLIURFA 18.03.18 14.00
Veysel Karani Ortaokulu Merkez ŞIRNAK    
Mektebim Okulları Tekirdağ Kampüsü TEKİRDAĞ 17.03.18 10:00
Çorlu Fen Bilimleri Okulları Çorlu TEKİRDAĞ 17.03.18 10.00
ÖZEL BAŞAKŞEHİR KOLEJİ TEKİRDAĞ /KAPAKLI TEKİRDAĞ 17.03.18 10:00
Saray Cumhuriyet İlkokulu Saray TEKİRDAĞ 16.03.18 13.30
Ortahisar Mektebim Okulları Ortahisar  TRABZON 17.03.18 10.00
Şafak Öncü Koleji Uşak UŞAK    
Yalova Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi Çınarcık  YALOVA 17.03.18 10:00
Yozgat Mektebim Okulları Yozgat YOZGAT