Sınav Yerleri

Buradasınız

Aşağıdaki Listede Kanguru Matematik Sınavının uygulanacağı okullar yeralmaktadır.

Sınava kayıt olup başka bir okulda sınava giren okulların isimleri bu listede yeralmamaktadır.

Okulların yanındaki 4 basamaklı sayılar o okulda sınava girecek öğrencilerin kodlayacağı OKUL KODU'dur.

İL Okul KODU OKUL TARİH SAAT
ADANA 7000 ÖZEL AVRUPA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ 18/03 10.00
ADANA 7001 Özel  Bahçeşehir Okulları 18/03 09.30
ADANA 7002 Özel Mektebim Çukurova Bilfen İlkokulu 18/03 10.00
ADANA 7003 ÖZEL ADANA FİNAL  ORTAOKULU 18/03 10.00
ADANA 7004 Okyanus Koleji 18/03 10.00
ADANA 7005 SAVA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ 18/03 10.00
ADANA 7006 ADANA 100.YIL MEKTEBİM OKULLARI 18/03 10.00
ADIYAMAN 7007 Adıyaman TOBB KIZ İHFL 18/03 10.00
ADIYAMAN 7008 BELÖREN ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
ADIYAMAN 7009 CUMHURİYET İLKOKULU -GÖLBAŞI 18/03 10.00
AFYON 7010 KOCATEPE ORTAOKULU 18/03 10.00
AKSARAY 7011 Özel Aksaray İsabet Lale Eğitim Kurumları 18/03 10.00
ANKARA 7012 Batıkent Seviye Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7013 sınav koleji 18/03 10.00
ANKARA 7014 ÖZEL ÇANKAYA PINAR İLKOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7015 MURADİYE ÖZEL AHMET YESEVİ ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7016 OKYANUS KOLEJİ 18/03 10.00
ANKARA 7017 Eryaman ABC Okulları 18/03 10.00
ANKARA 7018 Kavaklıdere Emre Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7019 İncek Doğa Anadolu Lis. 18/03 10.00
ANKARA 7020 Eryaman bilim Doğa 18/03 10.00
ANKARA 7021 Çankaya Mektebim İlkokulu 18/03 10.00
ANKARA 7022 ANKARA FİNAL OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7023 Özel Yeni Çizgi Ortaokulu 18/03 10.00
ANKARA 7024 Batıkent Doğa Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7025 ÖZEL ÇANKAYA MEKTEBİM ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7026 ÖZEL YENİ ÇİZGİ KOLEJİ İLKOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7027 ANKARA FEN LİSESİ 18/03 10.00
ANKARA 7028 Keşif Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7029 ANKARA ÜNİVERSİTESİ GV ÖZEL ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
ANKARA 7030 Özel Türk Yurdu Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7031 Yenimahalle Pınar  18/03 10.00
ANKARA 7032 ÖZEL ÇANKAYA PINAR ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7033 ÖZEL ONUR OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7034 Özel Ankara Biltek Ortaokulu 18/03 10.00
ANKARA 7035 Özel Dek Doktorlar Ortaokulu 18/03 10.00
ANKARA 7036 ASFA FERDA KOLEJİ 18/03 10.00
ANKARA 7037 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7038 ODTÜ GVO ANKARA OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7039 ÖZEL DARÜŞŞİFA EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
ANKARA 7040 Ankara Sınav Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7041 Milli Eğitim Vakfı Özel Ankara Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7042 ÖZEL YÜKSELEN FEN VE ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
ANKARA 7043 Elvankent özel sınav koleji 18/03 10.00
ANKARA 7044 DOĞA KOLEJİ - ÇUKURAMBAR 18/03 10.00
ANKARA 7045 ÖZEL MEKTEBİM OKULLARI -Batıkent 18/03 10.00
ANKARA 7046 HALİM ŞAŞMAZ ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7047 ÖZEL ÇAĞRI OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7048 ÖZEL SEVGİ ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7049 Özel Ankara Zafer Koleji 18/03 10.00
ANKARA 7050 YAŞAMKENT SEVİYE OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7051 BATIKENT SINAV KOLEJİ 18/03 10.00
ANKARA 7052 ÖZEL DARÜŞŞİFA EYMİR ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7053 ÖZEL ACAR OKULLARI 18/03 10.00
ANKARA 7054 ÖZEL KAVAKLI ON ORTAOKULU 18/03 10.00
ANKARA 7055 ÖZEL BAĞ KOLEJİ 18/03 10.00
ANKARA 7056 OKYANUS KOLEJİ 18/03 10.00
ANTALYA 7057 Özel Akdeniz Başarı Koleji 18/03 10.00
ANTALYA 7058 PARLAYÜKSEL İLKOKULU/ALANYA 18/03 10.00
ANTALYA 7059 ANTALYA BİLİM VE SANAT MERKEZİ 18/03 10.00
ANTALYA 7060 Muratpaşa Fen Bilimleri Temel Lisesi  18/03 10.00
ANTALYA 7061 TED ALANYA KOLEJİ ÖZEL ORTAOKULU LİSESİ 18/03 10.00
ANTALYA 7062 Alanya Doğa Okulları 18/03 10.00
ANTALYA 7063 bil okulları 18/03 10.00
ANTALYA 7064 ÖZEL AKANT İLKOKULU 18/03 10.00
AYDIN 7065 KEGEV ÖZEL Ü. NACİ AKDOĞAN OKULLARI 18/03 10.00
AYDIN 7066 Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu 18/03 10.00
AYDIN 7067 AYDIN DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
AYDIN 7068 Özel Ege Atabey Okulları 18/03 10.00
aydın 7069 aydın söke anadolu okulları 18/03 10.00
BALIKESİR 7070 AYVALIK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 18/03 10.00
BARTIN 7071 kızılelma ortaokulu 18/03 10.00
BİTLİS 7072 TATVAN OKYANUS KOLEJİ 18/03 14.00
BOLU 7073 ÖZEL BOLU DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
BURDUR 7074 BURDUR ALPASLAN ALİ CAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ 18/03 10.00
BURSA 7075 FOMARA Fen Bilimleri Temel Lisesi 18/03 10.00
BURSA 7076 Bursa Hamitler Doğa Okulları 18/03 10.00
BURSA 7077 ÖZEL İNEGÖL DOĞA ORTAOKULU 18/03 10.00
BURSA 7078 ÖZEL ASİYE COŞKUN OKULLARI 18/03 10.00
BURSA 7079 ÖZEL ÖZLÜCE DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
BURSA 7080 İNEGÖL ÖZEL OKYANUS KOLEJİ 18/03 10.00
BURSA 7081 BURSA OKYANUS KOLEJİ 18/03 10.00
BURSA 7082 İNEGÖL GAZİPAŞA ORTAOKULU 18/03 10.00
BURSA 7083 ÖZEL BURSA AYDIN OKULLARI 18/03 10.00
Çanakkale 7084 Çanakkale Doğa Koleji 18/03 10.00
ÇORUM 7085 ÖZEL ÇORUM DOĞA ORTAOKULU 18/03 10.00
DENİZLİ 7086 ÖZEL YÜKSEKÇITA ORTAOKULU 18/03 10.00
DENİZLİ 7087 Yüksekçıta Okulları 18/03 10.00
DENİZLİ 7088 ODTÜ GVO Denizli Koleji 18/03 10.00
DENİZLİ 7089 DENİZLİ DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
DENİZLİ 7090 DENİZLİ ÖZEL BİRLER KOLEJİ 18/03 10.00
DENİZLİ 7091 ÖZEL PEV OKULLARI 18/03 10.00
DENİZLİ 7092 ÖZEL FERHATLAR ORTAOKULU 18/03 10.00
DİYARBAKIR 7093 Bismil Bahçeşehir Koleji 18/03 10.00
DÜZCE 7094 DÜZCE ÖZEL DOĞA FEN-ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
EDİRNE 7095 Özel Edirne Bahçeşehir Ortaokulu 18/03 09.00
ELAZIĞ 7096 TED ELAZIĞ KOLEJİ 18/03 10.00
ELAZIĞ 7097 ÖZEL ELAZIĞ DOĞA ORTAOKULU 18/03 10.00
ERZİNCAN 7098 özel erzincan doğa anadolu lisesi 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7099 ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7100 Ticaret borsası ortaokulu 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7101 TED ESKİŞEHİR ÖZEL ORTAOKULU 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7102 ÖZEL ÇAĞDAŞ OKULLARI 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7103 TİCARET BORSASI ORTAOKULU 18/03 10.00
ESKİŞEHİR 7104 ATAYURT ÖZEL EĞİTİM KURUMU İLK ÖĞRETİM OKULU 18/03 13.30
ESKİŞEHİR 7105 ESKİŞEHİR GELİŞİM OKULLARI 18/03 10.00
GAZİANTEP 7106 OSMAN GAZİ ORTAOKULU 18/03 10.00
GAZİANTEP 7107 Akay koleji 18/03 10.00
GAZİANTEP 7108 Özel Nizip Ada Okulları 18/03 10.00
GAZİANTEP 7109 ÖZEL ERDEM KOLEJİ 18/03 10.00
GAZİANTEP 7110 Özel Seçkin Koleji 18/03 10.00
GAZİANTEP 7111 DEVA OKULLARI EĞİTİM HİZMETLERİ VE TİC A.Ş 18/03 10.00
GAZİANTEP 7112 ÖZEL SANKO OKULLARI 18/03 10.00
GAZİANTEP 7113 ŞAHİNBEY NUREL ENVER TANER ORTAOKULU 18/03 10.00
HATAY 7114 Antakya Fen Bilimleri Temel Lisesi 18/03 10.00
HATAY 7115 iskenderun doğa okullları 18/03 10.00
HATAY 7116 HATAY DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
İÇEL 7117 ÖZEL KÜLTÜR2000 OKULU 18/03 10.00
İÇEL 7118 ODTÜ GV Özel Mersin Ortaokulu 18/03 10.00
İÇEL 7119 ÇAĞ KOLEJİ (İLK OKUL) 18/03 10.00
İÇEL 7120 Değişim Koleji Merkez 18/03 10.00
İÇEL 7121 Tarsus Değişim Koleji 18/03 10.00
ISPARTA 7122 DOĞA KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7427 VKV Özel KOÇ Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7123 Sancaktepe Okyanus Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7426 Eyüboğlu Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7124 ÖZEL SANCAKTEPE BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7125 Mef okulları 17/03 12.50
İSTANBUL 7126 Ataşehir Doğa Koleji - Palladium 18/03 10.00
İSTANBUL 7127 Bahçeşehir MEF Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7128 Halkalı Biltek Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7129 Doğa Okulları - Şişli 18/03 10.00
İSTANBUL 7130 ÇEVRE KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7131 AYAZAĞA IŞIK ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7132 Özel Ataşehir AK Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7133 Mürüvvet Evyap Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7134 ZEYNEP KAMİL 18/03 10.00
İSTANBUL 7135 Özel Çekmeköy Avrupa Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7136 TERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7137 Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Tepeören Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7138 özel avrupa anadolu lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7139 AVCILAR BİLİM DOGA ORTA OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7140 DOĞA KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7141 ITA OKULLARI - İleri Toplum Aşaması Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7142 Özel Alev Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7143 ÖZEL BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7144 AVRUPA KOLEJİ OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7145 ÇEKMEKÖY FİNAL FEN LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7146 ÖZEL EĞİTMEN EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7147 kadıköy imam hatip ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7148 TED Atakent Koleji 18/03 14.00
İSTANBUL 7149 ÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7150 ERKAN ULU ÖZEL ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7151 KABATAŞ ERKEK LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7152 ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7153 ÖZEL BATIKENT KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7154 ANABİLİM KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7155 Gökkuşağı Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7156 BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7157 TOKİ FENERTEPE ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7158 PETEK KOLEJİ 18/03 11.00
İSTANBUL 7159 Ozel istanbul bilim koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7160 KURTKÖY DOĞA ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7161 ÖZEL MARMARA KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7162 OKAN ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7163 ÖZEL DERYA ÖNCÜ ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7164 BEYLİKDÜZÜ ÖZEL FİNAL OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7165 DENİZKÖŞKLER İLKOKULU-AVCILAR 18/03 10.00
İSTANBUL 7166 ÖZEL ACIBADEM ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7167 ÖZEL ÜMRANİYE BAHÇEŞEHİR OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7168 HALKALI BİLİM DOĞA OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7169 ÖZEL UĞUR ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7170 İELEV Özel Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7171 ÖZEL ÇAĞLA KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7172 MEKTEBİM OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7173 ÖZEL MALTEPE OĞUZKAAN ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7174 SULTANBEYLİ ÖZEL KARDELEN EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7175 Özel Kağıthane Çözüm Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7176 SULTANÇİFTLİĞİ  İLKOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7177 Istanbul Tuzla Doğru Cevap Temel Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7178

YAŞAR DOĞU İLKOKULU -

Dışarıdan katılan öğrenciler Kağıthane Uğur Okullarında sınava girecektir. 

18/03

13.00

İSTANBUL 7179 Vefa Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7180 ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTA 18/03 10.00
İSTANBUL 7181 GAZİOSMANPAŞA ÖZEL DOĞA ORTA OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7182 İstek Bilge Kağan Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7183 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7184 FLORYA KOLEJI 18/03 10.00
İSTANBUL 7185 İTO Şehit Er Dursun Sıvaz İlkokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7186 ÖZEL TAŞDELEN UĞUR ANADOLU LİSESİ VE ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7187 ÜMRANİYE ATAKENT ŞEHİT SELÇUK PAKER ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7188 Özel Açı Sarıyer Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7189 FMV ÖZEL IŞIK ORTA OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7190 Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7191 özel sultan fatih koleji ve fen lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7192 DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7193 YENİ NESİL 2000 18/03 10.00
İSTANBUL 7194 DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7195 ALKEV ÖZEL  OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7196 İTÜ GVO Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7197 Kadıköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7198 Şehit Sait Ertürk Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7199 Maltepe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7200 FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7201 ÖZEL VEGA OKULLARI SULTANBEYLİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7202 ÖZEL UĞUR ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7203 Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi 18/03 10.00
İSTANBUL 7204 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7205 İsmail Erez İlkokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7206 ÖZEL TARHAN ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7207 İstek Özel  Semiha Şakir Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7208 Özel Fenerbahçe Spor Klübü Eğitim Kurumları 18/03 10.00
İSTANBUL 7209 Beylikdüzü Vizyon 18/03 10.00
İSTANBUL 7210 Beylikdüzü Final 18/03 10.00
İSTANBUL 7211 Özel Florya Final Anadolu Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7212 Okyanus koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7213 Kavacık Final Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7214 İELEV ÖZEL 125.YIL ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7215 Kültür Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7216 Bahçeşehir Okyanus Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7217 Kemerburgaz Okyanus Koleji 18/03  10.00
İSTANBUL 7218 Bahçelievler Okyanus Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7219 Yakacık Doğa Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7220 ÖZEL KÜLTÜR2OOO KOLEJİ-FEN LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7221 ÖZEL ANAKENT KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7222 Bayrampaşa Doğa Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7223 Özel Haliç Doğa Bilim Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7224 Özel Darüşşafaka Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7225 MİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7226 RABİA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7227 ÖZEL FLORYA UĞUR ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7228 ÖZEL VEGA OKULLARI A.Ş. 18/03 10.00
İSTANBUL 7229 Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7230 Kağıthane Uğur Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7231 Özel Başakşehir Doğa Anadolu Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7232 ÇİFTLİKKÖY ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ 18/03 10.00
İSTANBUL 7233 ÖZEL VİZYON ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7234 BAĞCILAR MALAZGİRT ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7235 Sarıyer 21. YY Eğitim ve Kültür Vakfı Nilüfer Gökay Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7236 Özel Yıldız Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7237 ZİYA GÖKALP İLKOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7238 İSTANBUL LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7239 Özel Bezciyan Ermeni İlkokulu ve Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7240 ÇAPA FEN LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7241 KAYI OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7242 Özel Kültür Fen Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7243 Okan Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7244 BAŞARILI KOLEJİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7245 ÖZEL BAHÇEŞEHİR MEKTEBİM ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7246 SULTAN FATİH EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7247 ÖZEL BALKANLAR KOLEJİ PENDİK ORTAOKULU/ AND. LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7248 FERDA VE TURAN TAKMAZ ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7249 Üsküdar Biltek Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7250 Pendik Biltek Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7251 Beyoğlu Doğa Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7252 Güneşli Doğa Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7253 Acıbadem Doğa Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7254 FMV ÖZEL ISPARTAKULE  IŞIK LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7255 İSTEK ÖZEL BARIŞ İLKOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7256 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - ETİLER 18/03 10.00
İSTANBUL 7257 Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7258 ÖZEL AY EĞİTİM KURUMLARI AY ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7259 ASFA EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7260 Özel Atabek Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7261 Özel Enka Ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7262 KURTKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7263 ÖZEL DUDULLU İSABET ORTA OKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7264 ÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7265 Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7266 FMV Işık Okulları 18/03 10.00
İSTANBUL 7267 ÖZEL MALTEPE YÖNDER OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7268 ÖZEL DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7269 MEKTEBİM OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7270 ALİ FUAT CEBESOY İLKOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7271 ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7272 NECİP FAZIL MAHALLESİ İMAM HATİP ORTAOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7273 Yenibosna Kuleli Ortaokul 18/03 10.00
İSTANBUL 7274 Küçükçekmece Göktürk Koleji 18/03 10.00
İSTANBUL 7275 MEV KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE OKULLARI 18/03 10.00
İSTANBUL 7276 İSTANBUL, FLORYA ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7277 ÖZEL YAKACIK DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7278 Şehit Servet Asmaz imam hatip lisesi 18/03 10.00
İSTANBUL 7279 ÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 09.30
İSTANBUL 7280 METEHAN İLKOKULU 18/03 10.00
İSTANBUL 7281 Yıldırım Beyazıt ortaokulu 18/03 10.00
İSTANBUL 7282 Yakacık FEN BİLİMLERİ 18/03 10.00
İSTANBUL 7283 MEF ORTAOKUL 18/03 10.00
İZMİR 7284 İzmir Seçkin Okulları (Güzelbahçe Mektebim Koleji) 18/03 10.00
İZMİR 7285 Bahçeşehir okulları 18/03 10.00
İZMİR 7286 ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANADOLU İHL 18/03 10.00
İZMİR 7287 İzmir Bornova Bahçeşehir Koleji 18/03 10.00
İZMİR 7288 ÖZEL BORNOVA ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7289 BORNOVA ÖZEL UĞUR  ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
İZMİR 7290 Özel Derece Koleji 18/03 10.00
İZMİR 7291 karşıyaka doğa anadolu lisesi 18/03 10.00
İZMİR 7292 özel kent ilkokulu-özel kent orta okulu güzelbahçe kampüs 18/03 10.00
İZMİR 7293 BAHÇEŞEHİR OKULLARI 18/03 10.00
İZMİR 7294 İzmir Yönder Okulları 18/03 10.00
İZMİR 7295 İZMİR ÖZEL EKİN KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7296 ÖZEL  BİLGİNCE EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İZMİR 7297 BORNOVA ÖZEL FEN BİLİMLERİ OKULLARI IZMIR 18/03 10.00
İZMİR 7298 ROTA KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7299 Özel Bornova Sevinç Okulu 18/03 10.00
İZMİR 7300 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7301 özel gelişim koleji 18/03 10.00
İZMİR 7302 OĞUZHAN ÖZKAYA ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7303 Özel Gaziemir Uğur Ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7304 özel meridyen ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7305 Gaziemir Uğur Anadolu-Fen Lisesi 18/03 10.00
İZMİR 7306 ÖZEL KENT ANADOLU LİSESİ-GÜZELBAHÇE KAMPÜS 18/03 10.00
İZMİR 7307 TAKEV ÖZEL İLKOKULU VE ORTAOKULU -Narlıdere 18/03 10.00
İZMİR 7308 Güzelbahçe Özel Bilgince Anadolu Lisesi 18/03 10.00
İZMİR 7309 İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM OKULU 18/03 10.00
İZMİR 7310 BERGAMA DOĞA  KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7311 ÖZDERE OĞAN TİMİNCİ ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7312 Özel Üçkuyular Kocatürk Ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7313 gaziemir kent koleji 18/03 10.00
İZMİR 7314 ÖZEL İZMİR KENT KOLEJİ (KARŞIYAKA) 18/03 10.00
İZMİR 7315 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7316 ÖZEL EGE İLKOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7317 ÖZEL EGE ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7318 ÖZEL EGE LİSESİ 18/03 10.00
İZMİR 7319 KARŞIYAKA ÖZEL TAKEV İLKÖĞRETİM OKULU 18/03 10.00
İZMİR 7320 özel izmir ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7321 Uygarlık ve Bilgi İlkokulu ve ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7322 JALE NECDET ÖZBELGE İLKOKULU /Kalabak/URLA 18/03 10.00
İZMİR 7323 KOCATÜRK KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7324 ÖZEL TÜRK FEN LİSESİ 18/03 10.00
İZMİR 7325 Bahçeşehir Güzelbahçe Fen ve Teknoloji Lisesi 18/03 10.00
İZMİR 7326 Özel Mavişehir Okyanus Ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7327 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7328 İTÜ Geliştirme vakfı okulları 18/03 10.00
İZMİR 7329 ÖZEL ZÜBEYDE HANIM 18/03 10.00
İZMİR 7330 ÖZEL İZMİR ŞEHİR ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7331 BORNOVA OKYANUS KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7332 ÖZEL TAKEV ANADOLU VE FEN LİSESİ 18/03 10.00
İZMİR 7333 REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU 18/03 10.00
İZMİR 7334 MEKTEBİM KOLEJİ 18/03 10.00
İZMİR 7335 MAVİ EGE EĞİTİM KURUMLARI 18/03 10.00
İZMİR 7336 Özel çiğli doğa bilim ortaokulu 18/03 10.00
İZMİR 7337 Torbalı Bahçeşehir Koleji 18/03 10.00
KAHRAMANMARAŞ 7338 ÖZEL KİPAŞ FEN VE ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
KARAMAN 7339 Özel Karaman Başarı Fen Lisesi 18/03 10.00
KARAMAN 7340 KARAMAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ 18/03 10.00
KAYSERİ 7341 ÖZEL KAYSERİ BİLFEN ANADOLU VE FEN LİSESİ 18/03 10.00
KAYSERİ 7342 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ERKİLET ORTAOKULU 18/03 10.00
KAYSERİ 7343 KAYSERİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 18/03 10.00
KIRIKKALE 7344 ÖZEL GÖZDESEN ORTAOKULU ve ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
KIRIKKALE 7345 Kırıkkale Keskin Atatürk İlkokulu 18/03 10.00
KIRIKKALE 7346 ÖZEL FİNAL OKULLARI 18/03 10.00
KIRKLARELİ 7347 FEN BİLİMLERİ KOLEJİ 18/03 14.00
KIRŞEHİR 7348 30 AĞUSTOS ZAFER İLKOKULU 18/03 10.00
KIRŞEHİR 7349 kırşehir çiçekdağı şehit öğretmen bayram tekin ortaokulu 18/03 10.00
KIRŞEHİR 7350 kırşehir final okulları 18/03 10.00
KOCAELİ 7351 Özel Gebze Eğitim Kurumlari 18/03 10.00
KOCAELİ 7352 ÖZEL KOCAELİ DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
KOCAELİ 7353 KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU 18/03 10.00
KOCAELİ 7354 ŞEHİT EMRAH SAPA ORTAOKULU 18/03 10.00
KOCAELİ 7355 KOCAELİ FEN LİSESİ 18/03 10.00
KOCAELİ 7356 Darıca Bilge Koleji 18/03 10.00
KOCAELİ 7357 BAŞİSKELE DOĞA BİLİM  KOLEJİ 18/03 10.00
KOCAELİ 7358 TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ 18/03 10.00
KOCAELİ 7359 ODTÜ GV Özel KYÖD İlk ve Ortaokulu 18/03 10.00
KOCAELİ 7360 Kocaeli Bahçeşehir Koleji 18/03 10.00
KOCAELİ 7361 Özel Seymen Koleji 18/03 10.00
KOCAELİ 7362 Özel Kocaeli Güneş Ortaokulu 18/03 10.00
KOCAELİ 7363 Özel murat yıldırım okullari 18/03 10.00
KOCAELİ 7364 ÖZEL ÇAYIROVA AÇI ORTAOKULU 18/03 10.00
kocaeli 7365 bilge koleji 18/03 10.00
KONYA 7366 DOĞA KOLEJİ 18/03 10.00
KONYA 7367 SELÇUKLU YÜKSEL BAHADIR BİLİM VE SANAT MERKEZİ 18/03 11.00
KONYA 7368 aliihsan dayıoğlu ilkokulu 18/03 10.00
KÜTAHYA 7369 Tavşanlı Özel Yıldız Ortaokulu 18/03 10.00
MALATYA 7370 Malatya Bahçeşehir Koleji 18/03 10.00
MALATYA 7371 ÖZEL MALATYA FİNAL OKULLARI 18/03 10.00
MALATYA 7372 FIRAT İLKOKULU 18/03 10.00
MALATYA 7373 MALATYA ÇINAR KOLEJİ 18/03 14.00
MANİSA 7374 Özel Türk Koleji 18/03 10.00
MANİSA 7375 ÖZEL AKHİSAR KOLEJİ 18/03 10.00
MANİSA 7376 ODTÜ GVO DANIŞMANLIĞINDA ÖZEL MANİSA ÜLKEM KOLEJİ 18/03 10.00
MANİSA 7377 ÖZEL SALİHLİ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ORTAOKULU 18/03 10.00
MANİSA 7378 TURGUTLU ÖZEL KOCATÜRK KOLEJİ 18/03 10.00
MANİSA 7379 ÖZEL BİLGİKENT ORTAOKULU 18/03 10.00
MUĞLA 7380 Köyceğiz Imam Hatip Ortaokulu 18/03 10.00
MUĞLA 7381 köyceğiz imam hatip ortaokulu 18/03 10.00
MUĞLA 7382 Özel Türk Marmaris Anadolu Lisesi 18/03 10.00
MUĞLA 7383 Bodrum Marmara Koleji 18/03 10.00
MUĞLA 7384 Profesyonel İlgim Koleji 18/03 09.00
MUĞLA 7385 Özel Türk Koleji Marmaris Ortaokulu 18/03 10.00
ORDU 7386 ÜNYE DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
ORDU 7387 ORDU DOĞA BİLİM ORTAOKULU 18/03 10.00
RİZE 7388 ÇAYELİ KAPTANOĞLU İLKOKULU 18/03 10.00
RİZE 7390 ARDEŞEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 18/03 10.00
RİZE 7391 HAMİDİYE ÖZEL ÇÖZÜM İLK-ORTA OKULU 18/03 10.00
RİZE 7392 IMKB FEN LİSESİ 18/03 10.00
RİZE 7393 Ardeşen Türk Telekom Anadolu Lisesi 18/03 10.00
RİZE 7394 Çözüm Koleji 18/03 10.00
SAKARYA 7395 Sakarya Özel Doğa Anadolu Lisesi 18/03 10.00
SAKARYA 7396 ÖZEL ERENLER GÜNEŞ ORTAOKULU 18/03 10.00
SAMSUN 7397 SAMSUN BAHÇEŞEHİR OKULU 18/03 10.00
SAMSUN 7398 KIZILOT ORTAOKULU 18/03 10.00
SAMSUN 7399 TAKEV ÖZEL İLKOKULU VE ORTAOKULU 18/03 10.00
SAMSUN 7400 ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
SAMSUN 7401 Özel İlkadım İsabet İlkokulu 17/03 9.40
SAMSUN 7402 Ezgililer Orta Okulu 18/03 10.00
SAMSUN 7403 FAHRETTİN ULUSOY ORTAOKULU 18/03 10.00
SAMSUN 7404 ALPARSLAN İLKOKULU 18/03 10.00
SİVAS 7405 DOĞA OKULLARI 18/03 10.00
SİVAS 7406 75 .YIL ORTAOKULU 18/03 10.00
ŞANLIURFA 7407 ÖZEL YENİ İZLER ORTAOKULU 18/03 10.00
ŞANLIURFA 7408 CEYLANPINAR FEN LİSESİ 18/03 10.00
ŞANLIURFA 7409 TES-İŞ ANADOLU LİSESİ 18/03 13.30
TEKİRDAĞ 7410 özel aden koleji 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7411 Tekirdağ Doğa Ortaokulu 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7412 Marmara Ereğlisi İmam Hatip Orta Okulu 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7413 ÖZEL ADEN KOLEJİ 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7414 SARAY GÜNGÖRMEZ İLKOKULU/ORTAOKULU 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7415 ÖZEL ÇORLU NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ OKULLARI 18/03 10.00
TEKİRDAĞ 7416 SARAY ATATÜRK  ORTA OKULU 18/03 10.00
TOKAT 7417 TED Tokat ortaokulu 18/03 10.00
TRABZON 7418 KARŞIYAKA İMAM HATİP ORTAOKULU 18/03 10.00
TRABZON 7419 Celalettin Öktem aihl 18/03 10.00
TRABZON 7420 ORTAHİSAR MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 19/03 14.00
UŞAK 7421 ÖZEL ŞAFAK ÖNCÜ KOLEJİ 18/03 13.00
YALOVA 7422 ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ 18/03 10.00
YALOVA 7423 ATATÜRK BİLİM VE SANAT MERKEZİ 18/03 10.00
YOZGAT 7424 MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU 18/03 10.00
ZONGULDAK 7425 Kozlu Kocatepe ilk. 18/03 10.00

Takip et!

Global Math week UM2Y